CZ | EN

Služby v oblasti osvětlení

Společnost Abatec Vám může poskytnout kompletní služby na klíč související s výstavbou osvětlení od projektové přípravy, zemních prací, základů stožárů, elektromontážních prací, výstavby stožárů a instalace světlometů až po zaměření světlometů a měření intenzit osvětlení.

Světelné návrhy a projekce

Navrhneme Vám světelné řešení na míru (výšku a nosnost stožárů, základy pod stožár), zpracujeme projektovou dokumentaci (stavební i elektrodokumentaci), případně pomůžeme zajistit potřebné povolení.    

 

Montáž a instalace

Díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme jako jedni z mála nabídnout instalace osvětlení i při omezených možnostech použití stavební techniky – například instalaci velkých osvětlovacích stožárů pomocí vrtulníku, případně ruční instalaci stožárů až do výšky 20 m.

 

Jednoduchá údržba

Vždy však pamatujeme na zajištění přístupu pro eventuální údržbu. Po dokončení sportoviště je mnohdy složité zajistit přístup techniky – např. vysokozdvižné plošiny, na to však naše řešení myslí dopředu – sklápěcí nebo teleskopické stožáry umožňují údržbu osvětlení provádět ze země. Tým Abatec je vždy připraven použít své mnohaleté zkušenosti v osvětlování sportovišť právě pro Váš projekt.