CZ | EN

Osvětlení sportovišť a stadionů pro televizní snímání

Umělé osvětlení sportovišť pro televizní přenosy musí splňovat mnoho náročných kritérií. Návrhy osvětlení firmy Abatec jsou vždy koncipovány tak, aby byla zajištěna bezpečnost hráčů, zraková pohoda diváků a umožněny kvalitní televizní přenosy. Naše řešení také respektují směrnice a doporučení mezinárodních asociací konkrétního sportu (pro fotbal např. FIFA a UEFA).

Nabízíme komplexní služby od zpracování návrhu řešení a světelného projektu (zdarma) přes dodávku a instalaci stožárů a vynikajících světlometů, oživení systému a měření intenzity osvětlení až po zkušební provoz. Dnes jsou již úspěšné světlomety Challenger nahrazovány LED světlomety. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Firma Abatec při osvětlení pro televizní snímání využívá unikátní konstrukci osvětlovacích stožárů.  Svítidla typu Challenger, která se sice již mnohokrát osvědčila na dříve realizovaných projektech (viz reference), jsou již pomalu na ústupu. Výjimečné LED světlomety AAA-LUX dokáží při stejné intenzitě uspořit více než 50% energie a navíc okouzlit diváky světelnými efekty.

Ukázku můžete shlédnout na videu níže.

Reference – osvětlení pro televizní snímání